Pusu'laEtkinlikFestival

Temmuz’un Neşesi | Taste Of Summer

Geçtiğimiz yıl Ankara’da hem önemli bir eksiği gidermek hem de yaz ayları için alternatif bir etkinlik olması amacıyla yola çıkılıp, BURN ana sponsorluğunda elektronik müziğin dünyaca ünlü isimlerini gerek havuz keyfiyle gerekse alternatif etkinliklerle birleştirerek Ankaralılara unutulmaz bir tam gün yaşatan Sonance Festival, 2017 hazırlıklarına tam gaz devam ederken Ankaralılara sürprizler yapmayı da ihmal etmiyor: Taste of Summer.


Festival bu yıl ilk olarak Kite’da başlayıp akabinde havaların ısınmasıyla da farklı mekanlara geçen pre-partylerden sonra, şimdi de Ankaralıların Temmuz ayına büyük günden önce mini bir festivalle renk katmaya hazırlanıyor.

Dünyadan ve Ankara’dan elektronik müziğin yine tanınmış isimlerinin bir araya geleceği ve özellikle tatile gidemeyen Ankaralıların havuz, müzik, sınırsız eğlenceyle de tam olarak yazın tadını çıkaracağı mini festival “ Taste Of Summer ” 16 Temmuz’da yine güzel ve eşsiz ortamıyla Club Mirador’da gerçekleşecek.

Peki Lavarla olarak bu yıl da “sosyal medya sponsoru” olduğumuz Sonance Festival’in bu ön ayağında Ankaralıları neler bekliyor?

#SAHNE

Öncelikle Taste of Summer yerli ve yabancı sanatçıları bir araya getireceği “Ana Sahne” ve chill alanda farklı tarzlardaki yerel sanatçıları buluşturacağı “Summer Sahne” olmak üzere birbirinden güzel ve alternatif iki sahne ile müzikseverleri karşılamaya hazırlanıyor.

ANA SAHNE

Brezilya’nın techno diyince akla gelen isimlerinden olan Victor Ruiz, Dubfire, Underworld, The Chemical Brother ve Depecho Mode gibi isimlere yaptığı remixlerle bilinen dünya techno sahnelerinin en önemli isimlerinden Oliver Huntemann ile UGR, Savrun Brothers, Çınar Uğurlu, Cem Vegas, Melisa Su gibi Ankara’nın tanınan djlerinin yer alacağı “Ana Sahne” müzikseverlere havuz keyfiyle birlikte 13:00 – 03:00 saatleri arasında 14 saat kesintisiz müzik keyfi sunuyor olacak.

SUMMER SAHNE

Festivalin chill alanında Ankara’nın alternatif seslerinden ve en aktif oluşumlarının eşsiz seçkilerinden oluşacak olan Summer Sahne’de; her hafta farklı bir terasta ateş ve müzikseverlerin buluşmasıyla tanıdığımız Bizbize Sessions, bireysel ve birlikte yaptıkları işlerden dolayı Ankara’da rap denince  akla gelen ilk isimlerden VooDoo Records, kahve ve elektronik müziği aynı çatı altında birleştiren 420 Sessions, kentin açık alanlarında eğlenmek isteyen insanları bir araya getirerek yeni bir hareket yaratan Sonne, Ankara’nın etnik çocuklarından PassOne’ın live projesi The Last Sense ve bu sene ilk kez yoga ile müziği birleştirerek şehre yeni bir akım katan Yogatronic bizleri bekliyor olacak.

#HAVUZ

Bununla birlikte Ankara’nın Mogan gölü manzaralı gizli bahçesi Club Mirador’un 240m²’lik büyük ve 27m²’lik küçük havuzu misafirlere gün boyunca Ankara’nın bunaltıcı sıcaklarından kurtulma fırsatı sunuyor olacak. Üzerine de kaliteli müzik cabası. Durum böyle olunca da mayolarınızı, bikinilerinizi ve ekstra kıyafetlerinizi yanınıza almayı unutmayın diyoruz!

#CHILL PARK

Bizbize ve Lavarla aileleri olarak teknik, saha ve organizasyon kısmını çeşitli görev dağılımlarıyla üstlendiğimiz ve gerekli düzenlemelerden sonra bu sene Summer Sahne, Sanat Sokağı, Oyun AlanıDinlenme Alanı ve Sürpriz Standlardan oluşan çok daha büyük bir chill alan bizleri bekliyor olacak.

SANAT SOKAĞI

Sanat sokağında ise başta kendi festival maskelerinizi yapabileceğiniz keyifli maske atölyeleri ve diğer alternatif atölyeleriyle Tosca Art & Design, hem gündüz hem de gece şovlarıyla Parafinn grubu ve yakında sosyal medya hesaplarımızdan tanıtımlarını da yapacağımız hepsi birbirinden güzel ve farklı 12 tasarımcı daha 13:00 – 20:00 saatleri arasında festivale renk katacak.

#ULAŞIM VE BİLET

Festival alanına kendi araçlarınızla ulaşabileceğiniz gibi belirli saatlerde Tunus Caddesi Bilkent durağından kalkacak olan sadece gidiş 6TL, gidiş-dönüş 10TL ücretli servislerle de ulaşım sağlanabilecek. Servis saatlerine buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca geçen sene olduğu gibi bu sene de Kite’ın önünden anlaşmalı taksilerle alana uygun fiyatlardan ulaşım sağlanabilecek. Etkinlik biletlerini ise online olarak buradan temin edebilirsiniz.


ÖNEMLİ BİLGİLER


**Etkinlikte müzik 13:00 – 03:00 saatleri arasında kesintisiz olarak devam edecektir. Saat 03:00 itibariyle de bütün etkinlik sonlanmış olacaktır.
**Etkinlikte para yerine 5TL‘lik fişler kullanılacaktır ve bütün festival alanında geçerli olacaktır. Fişleri etkinlik günü belirli noktalardan nakit veya kredi kartıyla temin edebilirsiniz.
*Festival bileti kazanmak için buradan çekilişe katılabilirsiniz.


Geçen Sene Sonance Festival’de Neler Yaşandığını Merak Eden ve Yeniden Hatırlamak İsteyen Herkese Gelsin!

Festival İletişim Bilgileri | Facebook | Instagram 

Bir Cevap Yazın

Ankaralı kadın komedyenler Etkinlik

Ankaralı kadın komedyenler

18 Ocak Perşembe akşamı IF Tepe Prime’da beş kadın komedyen stand-up yaparak hem tabuları yıktı hem de bu aralar en çok ihtiyacımız olan şeyi, gülmemizi...

Lavarla Aylık Bülten Etkinlik

Lavarla Şubat Bülteni

Herkese yılın ikinci ayından merhabalar! Öncelikle birkaç günlük gecikmeden ötürü kusura bakmayın lütfen. Bundan kaynaklı 10 civarı etkinliği bültenden çıkarmak durumunda kaldık ne yazık ki....

Lavarla Aylık Bülten Etkinlik

Lavarla Ocak Bülteni

Yeni yıldan herkese merhabalar! Umarız sağlıklı, bol etkinlikli ve Lavarla’lı, hepimiz için güzel haberlerle dolu, musmutlu bir yıl olur. Yılbaşı yorgunluğunu atabildik mi bakalım? Enerjiler...