Pusu'laKonserEtkinlik

Sonance Festival Ankara 2016 | Pool Side Music Series

Yaz ayları Ankara’nın etkinlik açısından en sakin geçtiği dönemdir. Bu aylarda birçok kişi kıyı şehirlere kaçarak deniz özlemini gidermeye çalışır, Ankara’da kalanlar için ise bu “kısır” dönem sıkıntılı geçer. Tam öyle bir döneme giriyoruz derken bizi bu “bohem”den kurtaracak bir etkinlik çıktı karşımıza; Sonance Festival Ankara 2016

Burn Energy ana sponsorluğunda bu sene 30 Ağustos’da ilk defa gerçekleşecek olan Sonance Festival, dünyaca ünlü birçok sanatçıyı ve müzikseveri bir araya getirerek Ankara’nın uzun zamandır yoksun olduğu festival özlemini gidermeyi amaçlıyor.

sonancefest-lavarla 1

Bu sene Ankara’nın içinde gizli saklı bir cennet olan, harikulade Mogan gölü manzarasıyla insanı büyüleyen Mirador Club‘da gerçekleşecek olan festival, müzikseverlere eşsiz bir müzikalite sunmasının yanında, ‘’Ankara güzel ama bir de deniz olsaydı’’ diyenler için 240 m² büyük, 27 m² küçük havuzuyla yazın bunaltıcı sıcaklarından kurtulmak isteyenlere de eşsiz bir deneyim vaadediyor.

Müzik ve hizmet sektörünün alanında en tecrübeli isimlerini aynı çatı altında birleştiren Burn Sonance Festival yeşillere bürünmüş 6 dönümlük arazinin her karesinde görülmeyi hak eden bir eğlence sunarak bir yandan da sektörün düşüşe geçen trendine bir ivme kazandırmayı hedefliyor.

club mirador lavarla

Burn Sonance Festival 14 saat müzikle elektronik müzikseverleri yepyeni bir maceraya sürüklüyor. Lavarla olarak “Sosyal Medya” sponsoru olduğumuz festivalde birbirinden güzel sürprizlerimiz sizleri bekliyor olacak! Festival tarihi yaklaştıkça sizler için planladığımız etkinlikleri sosyal medya hesaplarımızdan açıklayacağız.

Bunlara ek olarak bu muhteşem etkinliğe Lavarla ve Sonance Festival‘in davetlisi olarak ücretsiz girmek isterseniz tek yapmanız gereken “Instagram” ve “Twitter” hesaplarımızdaki çekilişlere katılmak!

Burn Sonance Fest Bilet Satış Sayfası -Biletino

Burn Sonance Fest FACEBOOK Sayfası

Burn Sonance Fest INSTAGRAM Sayfası

Club Mirador: TED Koleji Arkası Ahlatlıbel İncek, 06830 Ankara

Burn Sonance Fest Line-up;

sonancefest-lavarla 2

 

Serkan İzci
Lavarla Marka Temsilcisi | serkanizci@lavarla.com

Bir Cevap Yazın

Lavarla Aylik Bulten Kapak Pusu'la

Lavarla Eylül Bülteni

NEREDE KALMIŞTIK? Bunu söyleyeceğimiz günü o kadar uzun süredir bekliyorduk ki şuan ki mutluluğumuzu kelimelerle anlatmak gerçekten zor! Dile kolay tam 16 aydır görüşemiyoruz. Bu...Pusu'la

Bu Pazar Kalede Şenlik Var!

Kale Meclisi ve Ankara Kent Konseyi (AKK) Kültür Sanat Çalışma Grubu organize ediyor. Ankara Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Ankara Büyükşehir Belediyesi (ABB) ve...