Pusu'laMekan

İşler Şimdi Güzelleşti: “Anco-work”

Son zamanlarda yurt dışında günden güne yaygınlaşan bir çalışma sistemi var; “Co-work”, yani ortak çalışma. Co-work, iş hayatındaki pek çok çalışanın ihtiyaçlarına çözüm olarak ortaya çıktı ve bugün dünyanın gelişmiş ülkelerinde yaygın olarak tercih ediliyor. Bir başka ismiyle “paylaşımlı ofis” henüz ülkemizde yeni yayılan bir uygulama. Uygulamanın Ankara’daki ayaklarından birisi ise Anco-work.
cowork-lavarla
İş yaşamına yeni bir nefes getiren bu çalışma alanları; özgür, kalıpların dışına çıkan, esnek ve modern bir çalışma alanı arayanlara dört dörtlük mekanlar yaratıyor. Farklı iş alanlarından gelen insanların bir arada çalışabildiği, aynı zamanda da herkes için bağımsız alanlar sunan sistem, iş yaşamında yükselen bir “trend” olarak ilerliyor.
ancowork-lavarla-3Ortak çalışma alanlarını tanımlayan “co-working space”, freelance çalışan tasarımcı, mimar, yazılımcı, girişimci, büyük ya da küçük ölçekli işletme sahipleri gibi farklı sektörlerden gelen yenilikçi insanları, aynı mekanda buluşturup, benzersiz bir sinerji ve sosyalleşme alanı oluşturuyor. Ofisinden sıkılan çalışanları ile beraber çalışmalarını bir süreliğine buralarda yürüten işletme sahipleri de yok değil. Bu alanların diğer avantajları ise farklı alanlardan network sağlaması, yeni kişiler tanıma ve yeni deneyimler kazanma olarak söylenebilir.
ancowork-lavarla-2Tahran Caddesi’nde bulunan Anco-work bu saydığımız özelliklerin hepsine sahip. Birbirinden bağımsız çalışma alanları, misafir ağırlama odası, 3D yazıcı ve iş tezgahı, sınırsız WIFI ve açık mutfak gibi özellikleri ile profesyonel ve yenilikçi hizmetler sunuyor. Ayrıca güler yüzlü personeli ile sizleri samimi bir şekilde ağırlıyor. Aydınlık, ferah olmasının yanında yeşil bahçesi de küçük molalarınız için ideal. Toplantınız boyunca da çay, kahve ve atıştırmalıklar ücretsiz!
ancowork-lavarla-5Lavarla ekibi olarak bizler de toplantılarımızı, bu yenilikçi sistemin Ankara’daki temsilcisi olan Anco-work çalışma alanlarında yapmaktayız. Tüm Anco-work ekibine bizler gibi insanların ihtiyaçlarına çözüm oldukları için teşekkür ediyoruz.
Anco-work adres: Tahran Caddesi, 19/A 06680 Kavaklıdere/Ankara (Karum Alışveriş Merkezi’nin solundan Tahran Caddesi’ni çıktığınızda biraz ileride solunuzda, Bülten Sokak’ın Tahran Caddesi ile kesiştiği yerde görebilirsiniz.)
Telefon: 0312 467 77 73
Sosyal Medya: Facebook ve Instagram
————————————–
<Bu yazı ticari kaygı gütmemektedir ve destek sağlamak amacıyla yazılmıştır. Tüm hakları lavarla.com’a aittir>
Serkan İzci
Lavarla Marka Temsilcisi | serkanizci@lavarla.com

Bir Cevap Yazın