Pusu'laSponsorlu

Hem Açık Hava Hem Alışveriş Diyenler İçin: Arcadium

Alışveriş için hem açık havadan hem AVM’lerden vazgeçmeyenlerden misiniz? Öyleyse Arcadium AVM sizi bekliyor.

Ankara için hep ruhsuz ve AVM dışında gidilecek mekanlara sahip olmayan şehir tanımlaması yapılır. Bunu çok defa çürütmüş olsak da, kafalarda yer etmiş bir anlayışı yerle bir etmek öyle kolay değildir.

Ankara bir AVM cenneti, inkar edilemez bir gerçek; ancak AVM’ye ihtiyaç duymadığımızı kim söyleyebilir? Doluluk oranlarına bakılırsa kimse! Gerçek şu ki biz alışveriş merkezi seviyoruz!

Ancak artık ortada bir başka gerçek daha var: kapalı bir mekana girip saatlerce güneş ışığından maruz kalarak alışveriş yapmak kimseyi cezbetmiyor. Bu yüzdendir ki AVM’lerde son günlerde yavaş yavaş artan bir trend dikkatimizi çekiyor: sokak konsepti. Açık havada vakit geçirme ihtiyacına cevap veren AVM’ler sokak konseptiyle daha cazip bir yer haline geldiler bile. Bunlar arasında ise bir alışveriş merkezi var ki sokak konseptinden önce bize cadde konseptini sunuyor: Arcadium Alışveriş Merkezi.

arcadium avm-lavarla

Cadde konseptiyle Ankara’da tek olma başarısına sahip Arcadium AVM, açık havada ziyaretçilerine keyifli dakikalar yaşatıyor. Cadde’de bulunan kafeler birbirinden eğlenceli tarzlara sahip, ayrıca buralarda her damak tadına uygun farklı lezzetleri de bir arada bulabilirsiniz. Cadde; Arcadium AVM’nin ruhuna uygun, farklı ve samimi bir ortam.

Özgün mimarisi ve farklı çizgisiyle müşterilerine rahat ve güvenli alışveriş keyfi sunan Arcadium AVM, Ankara’nın gözde alışveriş merkezlerinden olma başarısını sürdürüyor. Kaliteli yaşam standartlarına her zaman önem veren Arcadium AVM, bulunduğu Çayyolu bölgesinde, kısa sürede halkın uğrak yeri haline geldi bile.

Güncel Kampanyalar

Gündemi yakından takip ederek; güncel kampanyalara, etkinliklere ev sahipliği yapan alışveriş merkezi, adını sık sık duyurma şansı yakalıyor. Ziyaretçilerine keyifli bir ortamda alışveriş yapma imkanı sunmasının yanı sıra Arcadium AVM popüler bir buluşma noktası konumunda.

Yoğun şehir hayatına bir mola vermek Arcadium Cadde’de çok keyifli. Cadde kültürüne uygun, canlı dekorasyonlara sahip yeme içme mekanları dostlarınızla yapacağınız hoş sohbetlere ev sahipliği yapacak.

Arcadium Cadde’de Neler Var?

Şimdi sizi Arcadium Cadde’de kısa bir gezintiye çıkaralım.

arcadium avm-timboo cafe-lavarlaRenkli ve sıcacık bir ambiyansa sahip Timboo Cafe, Ankara’nın en sevilen kafeleri arasında. Alışveriş keyfinizi yaşarken yorulursanız, Timboo’nun kendine özgü lezzetlerini deneyimleyerek bu yorgunluğu üzerinizden atabilirsiniz. Ayrıca küçükleri de düşünerek tasarlanan bu atmosferde çocuklarınızla eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz.

Pub mı dediniz?

Ankara pub ve bar kültürünün şekillendiren New Castle, Arcadium Cadde’de sizleri bekliyor. İçki çeşitliliğinin yanı sıra dünya mutfağının en güzel örneklerini New Castle menüsünde bulabilirsiniz. Zengin menü ve içecek yelpazesiyle New Castle, sizi Arcadium Cadde’ye çağırıyor.

new castle-arcadium-lavarlaDondurma denilince ise akla gelen ilk lezzet olan Mado, caddede hoş vakit geçirebileceğiniz yerler arasında. Geleneksel Kahramanmaraş dondurmasını modern izlerle sunumlayan Mado, buluşma noktanız olabilir!

Budakaltı’nın samimi ortamını hala deneyimlemediyseniz mutlaka gitmelisiniz. Yerel ürünlerle sağlıklı lezzetler hazırlayan usta şeflerinin sunumlarını, mutlaka tatmalısınız. Hoş dekorasyonu ve zengin menüsüyle muhabbetlerinizi tatlandıracak Budakaltı, Arcadium Cadde’yi şenlendiriyor.

arcadium avm-lavarla-budakaltiAnkara’daki kahve kültürünün yapı taşlarından olan Kocatepe Kahve Evi, Cadde’yi taçlandıran mekanlardan bir tanesi. Bazen bir arkadaş buluşmasında, bazen ise haftanın yorgunluğunu atarken… Kocatepe’nin kahve lezzetleri hoş sohbetlerinize eşlik edecek.

90 yılı aşkın deneyimiyle Zeynel, geleneksel tatlıları günümüz lezzet anlayışıyla yeniden yorumluyor. Malzemenin en tazesini, en doğalını kullanarak sizler için eşsiz lezzetler hazırlayan Zeynel’in menüsüne de bir göz atmalısınız!

Arcadium Alışveriş Merkezi, 10.00-22.00 saatleri arası açık, sinema ve cadde ise 22.00 sonrasında hizmet vermeye devam ediyor.

Adres: Koru Mah. 8.Cad. No:192 İdari Ofisler Çayyolu / ANKARA

Internet Sitesi

Facebook

Instagram

Lavarla
Ankara merkezli bir kültür-sanat ve kent oluşumu.

Bir Cevap Yazın

Pusu'la

ODTÜ’den sergi izlenimleri 3: “Oyun”

“Hayat, sanat ve ruh… Hayat ruhu döver ve ezerken, sanat bir ruha sahip olduğunuzu hatırlatır.” Stella Adler ODTÜ Tasarım Fabrikası’nın Sanat Danışmanı Murat Akın, Heykeltıraş...