Pusu'laEtkinlikEğitim

Fujifilm ile Ücretsiz Fotoğraf Eğitimleri

Lavarla ekibi olarak geçtiğimiz hafta Fujifilm’in düzenlediği ücretsiz fotoğraf workshop’una katıldık ve çok eğlendik! Kocatepe ve Hamamönü olan rotamızı yazın ortasında Ankara’ya inen bir günlük kış neticesinde Kuğulu-Seğmenler yönüne çevirdik. Sadece fotoğraf makinesi markası olarak bildiğimiz Fujifilm aslında içinde ne nimetler barındırıyormuş bilmiyorduk da öğrendik.

fujifilm-lavarla 1 (5)Fujifilm 5 ana mağazadan oluşuyor. Bunlardan bir tanesi de Ankara’da bulunuyor. Bu mağazalarında Fujifilm makineleri ve lenslerin dışında çeşitli seminerler veriliyor ve eğitimler yapılıyor. Her hafta sonu ücretsiz workshopları ve belirli aralıklarla alanında iyi olan fotoğrafçıların bulunduğu seminerleri oluyor.

fujifilm-lavarla 1 (2)

Ücretsiz workshoplarında Fujifilm’e ait makineleri ve lensleri kullanabiliyorsunuz ayrıca temel fotoğrafçılık eğitimi de alma şansınız var. Bu workshoplar genelde Ankara’nın 3 farklı noktasında yapılıyor: Kuğulu/Seğmenler, Kocatepe/Hamamönü ve Ankara Kalesi. Etkinlik katılımı için yapmanız gereken tek şey öncesinde kayıt yaptırmak ve gelirken SD kartınızı unutmamak.

Ciddi veya gergin bir ortam yok profesyonellik ve bol bol güler yüz görebileceğiniz bu etkinlikler fotoğraf severler için bence harika bir şölen ama söylemek isterim ki yaz ayına denk gelmişseniz çok terliyorsunuz kış ayına denk gelmişseniz üşüyebilirsiniz bunlara hazırlıklı olun. Olumsuz hiçbir şey söyleyemiyorum bizler o kadar eğlendik ve fotoğraf çekimi konusunda o kadar bilgilendik ki kendinizin gidip görmesi, sevmesi, eğlenmesi lazım. Hafta sonu ne yapacağız demeyelim ve gidelim!

fujifilm-lavarla 1

Fujifilm’e bize ayırdığı zaman ve tüm eğlenceli anlar için teşekkür ederiz.

Fotoğraflar için Lavarla ve Fujifilm ekiplerine de ayrıca teşekkürler.

Showroom adresi: Tunalı Hilmi Caddesi Bardacık Sokak No: 41/2 
Fujifilm Ankara Facebook

Bir Cevap Yazın


Çocuk

Dünya Akvaryumu: Kindervilla Waldemar

Lavarla için ikinci yazımın Berlin hakkında olacağını tahmin edemezdim. Ta ki üçüncü yaka yazı serisini görene kadar. Tabii Berlin hasretinin de bu yazının oluşmasında oldukça...


Meseleler

Bana Bir Kitap Çizer Misin?

Çocuklarımız bizim en değerlilerimizdir. İngiliz şair William Wordsworth bir şiirinde “Çocuk, insanın atasıdır.” diyor. Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde çocuklarımız için birçok proje yürütülmektedir. Onlara sunacağımız en...