Pusu'laEtkinlikTasarım

Pop Up La! Tunalı | 07-08 Mayıs

Tasarım Kafası Ankara ve Lavarla’nın ortaklaşa düzenlediği Ankara’nın en yeni ve en dinamik tasarım pazarı oluşumu Pop Up La! İlk etkinliğini 7-8 Mayıs tarihlerinde  Voodoo Blues Bar‘ın bahçesinde yapıyor.

Mottosu “Tasarımcı kazansın, kazansın ki üretsin!” olan Pop Up La! Şehrimizin en yeni tasarım pazarı oluşumu olarak karşımıza çıkıyor. Ankara’da “kült” haline gelmiş tasarım pazarlarına, tasarımcı dostu tavrı, farklı organizasyon yapısı ve dinamik ekibi ile hızlı giriş yapan etkinlik, bundan sonra da karşımıza çıkacak gibi duruyor.

Tasarımcılarından “komisyon” ve “stant parası” talep etmeyen organizasyon, gönüllülük esası ve sponsorlukların desteği ile hayat buluyor. Bu şekilde katılan tasarımcılara hem maddi hem de manevi olarak destek olmayı amaçlıyor.

Genel olarak Pop Up La! Tunalı‘da;

  • 2 gün boyunca yapılacak etkinlikte, birbirinden farklı ve özgün tasarımcıların en özel ürünlerini bulacaksınız. Ayrıca etkinlik boyunca, “Tasarım Borsası” ile herhangi bir anda herhangi bir(anlaşmalı) tasarımcıda 15 dakika boyunca %20 indirim kazanabileceksiniz.
  • Lavarla’nın “Instagram” ve “Twitter” hesaplarında yapılacak çekilişlere katılarak 20 TL’lik hediye kuponu kazanabilirsiniz. Toplamda 20 kişiye hediye kuponu verilecektir.
  • Odtü Pati Dostları‘nın masasından hem Odtü Pati Dostları’nın kendi ürünlerini hem de pazarımıza katılan tasarımcıların bu masaya özel ürünlerini etkinlik boyunca alarak sokak hayvanlarına yardımcı olabilirsiniz. Bu masada yapılan satıştan elde edilen gelirin hepsi Sokak Hayvanları için harcanacaktır.
  • Etkinliğimiz boyunca bir kaç noktada karşınıza çıkacak “Gossip-Box“larımıza bize söylemek istediğiniz her şeyi ister anonim ister isim-soyisim bilginizle yazıp kutuya atın, bizde Lavarla.com‘dan yayınlayalım!
  • Zaman zaman Lavarla Periscope hesabından canlı yayın yapacağız. Canlı yayınlarda yapılacak olan soru-cevap yarışmalarına katılarak If Performance Hall ve Noxus Bar‘dan hediye konser biletleri kazanabilirsiniz.
  • Gün boyunca Voodoo Blues Bar‘dan indirimli içecek ve hediye “shot” alabileceksiniz.
  • 2 gün boyunca Martin Neden’in Müzik Seçkisi sizlere güzel bir müzik ziyafeti verecek.
  • 7 Mayıs Cumartesi Pop Up La! sonrası “After Party”de Pink Floyd Tribute “In Rock” Voodoo Sahnesinde olacak!

POP UP LA! TUNALI ETKİNLİK SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ

Haydi Ankara, artık POP UP LA!

Sponsorlarımız;

VOODOO BLUES

ANKARA LIFE DERGİSİ

NOXUS BAR

IF PERFORMANCE HALL

BAKBEE.COM

Lavarla
Ankara merkezli bir kültür-sanat ve kent oluşumu.

Yorumunuzu yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir