Pusu'laMekanSponsorlu

Ümitköy’de Farklı Bir Dükkan: Dedde Concept

7’den 77’ye her kesime hitap eden bir hediyelik eşya dükkanı mı arıyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz.

lavarla_dedde1

“Dedde Concept”‘in sahibi Yalçın Bey birçok iş dalında çalışmış bir insan, aynı zamanda aktif olarak müzik hayatına devam eden bir müzisyen. Kendisi ile kısa bir sohbet etme şansımız oldu ve bize markanın geçmişini ve isim hikayesini anlattı.

dedde-lavarla-2

“Dedde” farklı ve eğlenceli ürünlerin bir arada bulunabildiği, renkli ve samimi bir ortam yaratmak umuduyla kurulmuş. T-shirt, sweatshirt, küpe, kolye, kupa, anahtarlık, saat, çerçeve, cüzdan, tabaka, çakmak, tarz çantalar, hediyelikler gibi çeşitli ürünleri bünyesinde bulunduran Dedde, sanatçılar tarafından hazırlanmış özel tasarım eserlerle bu çeşitliliği zenginleştirmek ve farklılaştırmak amacında.

dedde_lavarla3

Dükkanın ismi neden “Dedde” diye sorarsanız; “eski ve yeni jenerasyonun ortak alışveriş yapabildiği bir dükkan olmak istiyoruz” cevabını alıyorsunuz. Hatta şöyle bir anıları var: Baba-oğul-babaanne-dede olarak dükkana gelen bir ailenin tüm bireyleri hoşlarına giden bir ürün bulmuş ve satın almışlar. Her yaştan insana hitap ediyor “Dedde”.  Ayrıca marka ismi, Yalçın Bey’in ikiz kızlarının söylediği ilk kelime “Dedde” olduğu için seçilmiş.

lavarla-dedde-2

Dükkan içerisinde hazır ürünlerin yanı sıra birçok tasarımcının da özel tasarım ürünlerini bulabilirsiniz. Ürünlerin fiyat aralığı ise 15 TL – 150 TL arasında değişiyor. Ayrıca dükkandaki fiyatı en yüksek ürünün “Marquetbycirali”ın yaptığı ahşap “Eiffel” kulesi maketi olduğunu belirtiyor Yalçın Bey.

dedde_lavarla

Biliyoruz ki orada yaşamıyorsanız Ümitköy’e yolunuzun düşmesi oldukça zor. Dedde Concept size tam da bu amacı veriyor. Özel bir hediye satın almak istiyorsanız, tasarım ürünler ile yakından ilgiliyseniz veya evinizin dekorasyonunu yapıyorsanız Dedde Concept Ankara’da uğramazsanız çok şey kaçıracağınız bir mekan olarak öne çıkıyor.

Dedde’ye gitmek için Ümitköy metrosunu, Sıhhıye köprüsü veya Güvenpark’tan kalkan dolmuşları kullanabilirsiniz.

Keyifli alışverişler!

Dedde Concept Tanıtım Videosu için tıklayınız

logo ve slogan

İletişim Bilgileri

Adres:
Mutlukent mahallesi 1960. Cadde Mutluköy sitesi No:23/B Ümitköy Çankaya
Telefon:
+90 (312) 240 40 82
+90 (532) 627 32 87
E-mail:
deddeconcept@gmail.com
Serkan İzci
Lavarla Marka Temsilcisi | serkanizci@lavarla.com

Yorumunuzu yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir