Eylül, 2023

24eyl16:0023:55Jan BlomqvistCerModernEtkinlik tipi:KonserBilet

etkinlik detayları

24 Eylül Pazar günü Bliss Out deneyimi için şimdiden yerinizi ayırın. CerModern'in açık alanında gerçekleştirilecek olan festival için geri sayım başladı! Jan Blomqvist'in eşsiz minimal tekno ve organik vokaller karışımı, etkileyici canlı performansı ve kendine özgü şovuyla Ankara'da sevenleriyle buluşuyor!

Etkinlik Detayları

- Etkinlik alanına güvenlik nedeniyle açık sigara paketi alınmayacaktır.

- Etkinlik sadece 18 yaş ve üzeri bireylere yöneliktir. 18 yaş altındaki bireyler ebeveynleriyle birlikte bile olsa kabul edilmeyecektir.

- Giriş, güvenlik görevlilerinin takdirine bağlıdır. Mekan, uygun olmayan kişilere giriş hakkını reddetme hakkını saklı tutar. Reddedilen kişilere bilet ücreti iade edilecektir.

- Organizatörler, kabul edilen kişileri etkinlik alanından, huzuru bozan veya etkinliğe tehdit oluşturan davranışlarda bulundukları takdirde ücret iadesi yapmadan uzaklaştırma yetkisine sahiptir.

- Kabul edilen kişilere sadece bir kez etkinlik alanından çıkış yapma ve tekrar giriş yapma hakkı verilecektir. Son çıkıştan sonra hiçbir kişiye ücret iadesi yapılmayacaktır.

- Etkinlik alanına dışarıdan yiyecek ve içecek getirmek yasaktır.

- Etkinlik alanına yanıcı, patlayıcı veya kesici delici aletler gibi zararlı araçlar getirmek yasaktır.

- Sınırlı sayıda indirimli bilet bulunmaktadır. İndirimli biletler tükenirken fiyatlar değişebilir. Organizatör, bilet fiyatlarında herhangi bir değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

- Girişte kimlik kontrolü yapılacaktır, bu nedenle kimlik kartlarınızı yanınızda bulundurmanız zorunludur.

- Etkinliğe katılan bilet sahipleri, seyirci olarak görüntü ve ses kaydının alınmasına izin vermiş sayılır ve organizatörler bu kayıtları herhangi bir ortamda kullanma hakkına sahiptir.

Katılım ücreti: 340,00 TRY - 620,00 TRY

Zaman

24 Eylül (Pazar) 2023 16:00:00 - 24 Eylül (Pazar) 2023 23:55:00

yer

CerModern

Katılmak İçin ;

Bilet

Bir Cevap Yazın

X