Eylül, 2023

30eyl01ekmCocktail Festival AnkaraODTÜ Mezunları Derneği Vişnelik TesisiEtkinlik tipi:FestivalBilet

etkinlik detayları

Gastronomi ve miksoloji sanatının ülkemizdeki temsilcilerinin çeşitli atölyeler gerçekleştireceği, festivale özel reçeteli kokteyller ve ürünleri deneyimlemek için yerinizi alın.

Festival Detayları:

Taste:

8 Kokteyl Bar

1 Mocktail Bar (Alkolsüz Kokteyller)

30+ İmza Cocktail

En İyi Draft Biralar

Gastronomi Noktası

Dance:

2 Sahne

30++ Sanatçı

Havuz Başı Happy Hourlar

Özel Günbatımı Setleri

Enjoy:

10+ Aktivasyonv Kokteyl Master Atölyeleri, İllüzyon Atölyeleri, Juggling Şovları, Festival Face-Art, Stand-Up Şovları, WEB 3.0 Sergileri, Spor Aktiviteleri, Meditasyon, Yoga...

Meet&Greet Alanı

-Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. 18 yaşının altındaki katılımcılar alana alınmayacaktır.

Bu etkinlik, belirli bireylerde epileptik nöbetlere yol açabilecek yanıp sönen ışıklar, görseller ve diğer görsel uyarıcılar içerebilir. Eğer siz veya hane halkınızdaki herhangi bir kişi epilepsi gibi bir durum yaşıyorsa, katılmadan önce doktorunuza danışın. Baş dönmesi, görüşte değişiklik, göz veya kas seğirmeleri, bilinç kaybı, dezorientasyon, istemsiz hareketler veya konvülsiyonlar yaşarsanız, bilet satın almamanızı öneririz.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, yanıcı ve patlayıcı (Deodorant, Sprey VB. dahil), plastik şişe, teneke kutu, yasaklı madde, açık sigara paketi, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Festival Katılım Ücreti:290,00 TRY - 660,00 TRY

Zaman

30 Eylül (Cumartesi) 2023 13:00:00 - 1 Ekim (Pazar) 2023 23:55:00

yer

ODTÜ Mezunları Derneği Vişnelik Tesisi

Katılmak İçin ;

Bilet

Bir Cevap Yazın

X