Pusu'laMekanGurmeSponsorlu

Downtown Food Club

28 Mayıs Cumartesi “Dünya Hamburger Günü”nde Ankara’nın en ünlü bloggerı Ankara Etkinlik‘in davetilisi olarak  Downtown Food Club‘ın muhteşem hamburgerlerini yeme fırsatımız oldu.

Ankara’nın sevilen bloggerlarının buluştuğu etkinlikte Lavarla olarak biz de yerimizi aldık ve güzel bir deneyim yaşadık. Downtown Food Club bizi çok sıcak karşıladı, servis ve ikramlar çok güzeldi. Dışarıda hazırlanan büyük masaya geçtik ve heyecanla hamburger tadımını bekledik.

downtown food club-lavarla (2)

Gelen hamburgerler bize Dünya Hamburger Günü’nün hakkını vermemizi sağladı. Tam kararında pişmiş köftenin baharat oranı ve lezzeti oldukça iyiydi. Ayrıca hamburger ekmekleri taze ve lezzetliydi. Favori ise sotelenmiş mantarlı hamburgerdi, genelde tabaklarda ilk biten o oldu.

downtown food club-lavarla (5)

Her ne kadar Hamburger günü olsa da günün gizli kahramanı “Çıtır Soğan Kızartması” oldu. İnce ince doğranmış soğanlar çörek otlu özel sos ile kızartılarak getirildi. O kadar çok sevildi ki özel istek ile tekrardan servis edildi, hatta soğan yemek için hamburger yemeyen arkadaşlarımız oldu =)

downtown food club-lavarla (6)

Downtown Food Club’ı halen denemediyseniz en yakın fırsatta uğramanızı tavsiye ederiz. Kesinlikle çıtır soğandan istemeyi unutmayın!

Afiyet olsun

Adres: Downtown Food Club Tepe Prime Avenue, Mustafa Kemal Mah., Dumlupınar Bulvarı 266/A Ankara

İnternet Sitesi: Downtown Food Club

Bu güzel davet için Ankara Etkinlik ve Downtown Food Club‘a teşekkür ederiz!

 

Serkan İzci
Lavarla Marka Temsilcisi | serkanizci@lavarla.com

Bir Cevap Yazın
Cacao Reserve Mekan

Çekirdekten çikolataya Cacao Reserve

Hepimiz biliriz ki aşk ile yapılan her iş güzeldir. Cacao Reserve’ün hikayesi de mekanın sahipleri Hilal Hanım ve Soner Bey’in aşk hikayesine dayanıyor. Birliktelikleri esnasında...