Sponsorlu

Doğru Hediyeyi Bulmak İçin Çırpındığımız 7 Durum

Hediye bulmak iyiden iyiye zahmetli bir işken, bir de yaratıcı hediye bulmak bu günlerde iyice çileye dönüştü. Lise yıllarımızda ilk hangi parlak zekadan çıktığını bilmediğimiz ilaç kapsüllerine şiir sıkıştırmalı hediyeleri hatırlayın. Yılbaşı da yaklaştı, hediye bakarken gireceğimiz bin bir şekli yazdık. Sıkıntıya girmeyin, sonunuz ilaç kapsülleri olmasın diye o doğru hediyeyi bulduk!

 1. Sevgilinizle yıl dönümünüz ama şimdiye kadarki tüm özel günlerinizde yaratıcılığınızı tükettiniz artık istediğiniz hediyeyi bulamıyorsunuz.

  matbuu-fotokitap-lavarla

 2. Onca çaba sonunda gözünüze kestirdiğiniz o son ürünü sizden önce gelen başkası kaptı 🙁
  online-shopping-is-killing-the-high-street-and-not-even-black-friday-can-save-it

 3. Arkadaşınızın doğum günü ve bu artık hediye bulmak için girdiğiniz 101’inci mağaza.Kendinize her şeyi aldınız ama hala ona layık bir hediye bulamadınız.800-shopping-tired

 4. Babanıza babalar gününde yine kravat, annenize anneler gününde yine mutfak eşyası aldınız. Tebrikler yaratıcılıkta sınır tanımıyorsunuz.they-got-me-a-tie-for-fathers-day-didnt-have-to-buy-rope-to-stra

 5. Eşinize bu sefer farklı bir şey yapmak istiyorsunuz, ama düşünmekten beyniniz yandı yine de bulamıyorsunuz.

  choosing-the-right-gift-for-your-recipient

 6. Bebeğinizle ilgili unutulmaz anlarınızı dijital ortamlarda değil, kolay ve masrafsız olacak şekilde bir albümde toplamak istiyorsunuz. cute-funny-babies-image

 7. Düğün anılarınızı ailenizdeki birkaç kişiyle paylaşmak istiyorsunuz ancak fotoğrafçılar tek bir albüme bile fahiş fiyatlar biçiyorken haliyle herkese de albümünüzü hediye edemiyorsunuz.
  3712ce14d36dec37cb5167214566f0d0

Neyse ki hediye bulma derdimizi çözen güzel oluşumlar var da içimiz rahatlıyor.  “Baskı” işi var dendiğinde akla ilk gelen isimlerden olan, baskının her alanında başarılı iş çıkaran Matbuu, bu derdimize yaratıcı çözümler bulan üstelik Ankara’dan çıkma bir marka. Matbuu’nun en yaratıcı çözümlerinden birisi de Matbuu Fotokitap.

fotokitap-matbuu-hediye-lavarla

Bu yüzyılda çare tükenmez, size önerdiğimiz Matbuu Fotokitap, sevdiklerinize hediye edebilmeniz için kendi seçtiğiniz fotoğraflardan oluşan bir fotoğraf albümü. Doğum günü, söz, nişan, düğün, kına, tatil, çocuk, anne-baba gibi her özel gün ve durum için düşünülmüş farklı konseptlere sahip. Siparişleriniz için tasarlanan özel sayfasından hızlıca albümünüzü oluşturabiliyorsunuz.

14939399_860906550712983_860505540943067159_o

Bu sayfada, koymak istediğiniz fotoğrafların ebatlarını siz belirleyebilir, kapak ismini kendiniz koyabilirsiniz. Üstelik fotokitaplar sadece bir değil birden fazla tasarıma sahip, istediğinizi seçebilirsiniz. Eğer tasarımlar içinize sinmezse kendiniz istediğiniz özelliklerde özel tasarım da yaptırabilirsiniz. Koyabileceğiniz fotoğraf sayısı 31 adet ile sınırlı olmakla birlikte, hızlıca ve kolayca bilgisayarınızdan yükleyebiliyorsunuz. Hazırlandıktan sonra adresinize ya da hediye edeceğiniz kişinin adresine gönderiliyor.

14882394_860911634045808_5016847101640288373_o

Yani aslında artık dijital ortamda sakladığımız fotoğrafları önce bastırmakla, sonra bin bir mağaza gezip zar zor gönlünüze göre bulduğunuz ve satın aldığımız bir albüme dizmekle uğraştırmıyor sizi. Siparişinizi veriyorsunuz, kapınıza geliyor.

Fiyatlara gelince, bize ve daha önemlisi piyasayagöre oldukça makul: her bir Matbuu Fotokitap 39.90 TL.

Matbuu Facebook / Instagram / Twitter adreslerinden markayı inceleyebilir, yapılan farklı işleri görebilirsiniz.

Kapak fotoğrafı bobiler.org’dan alındı.

Lavarla
Lavarla, “Ankara’da hayat yok!” olarak ortaya çıkan bir şikayetin aslında gerçek olmadığını kanıtlamak üzere yola çıkan kalabalık bir ekip.

  Bir Cevap Yazın

  jobseeker özgeçmiş Sponsorlu

  2022’nin 6 özgeçmiş trendi

  İş dünyası dinamik değişkenlerden oluşan bir yapıya sahiptir. Değişikliklerle beraber iş bulmak amacıyla özgeçmiş/CV düzenleyen adayların dikkat etmesi gereken önemli noktalar ortaya çıkmaktadır. Dolayısıyla iş...

  hop scooter elektrikli scooter Yeşil

  Şehrin Keyfini Sür: HOP! Scooter

  Temiz hava gereksiniminin arttığı bu günlerde sürdürülebilir yaşam adına her birimize görev düşüyor, özellikle de karbon ayak izimiz konusunda. Zira enerji konusu, iklim krizinde büyük...