Pusu'laMekanSponsorlu

Coffee Project: Şehrin İki Ucunda Nitelikli Kahve

Coffee Project, Ankara’da hızına yetişilmesi zor olan kahveci döngüsüne rağmen kalitesiyle 5 seneyi devirmeyi başarmış kavurucu ve nitelikli kahveci. Lezzetli kahve kokuları Emek’te yükselmeye başlamıştı, bugünlerde İncek’teki ikinci şubeleriyle şehrin iki ucunda hizmet veriyorlar. 

Ben önceleri kahvemin tadını küçük mekanlarda bir masaya ilişip çıkarmayı severdim. Kimi zaman aralığı az masalarda sohbetlerimiz birbirine karışırdı kimi zaman ben kitabımı okurken kulak kabartırdım çevremdeki neşeli seslere. Pandeminin etkisiyle ister istemez daha geniş ve tercihen açık havada oturma seçeneği olan mekanlara yönelmeye başladım. Coffee Project bu noktada imdadıma yetişti, geniş bahçesi ve ferah iç mekanı ile gönül rahatlığıyla oturabileceğimiz bir ortam sağlıyor.

Artık büyük çoğunluğumuz için bilgisayar ve internetin olduğu her yer ofis ve sınıf oldu. Siz de benim gibi uzaktan çalışmayı fırsata dönüştürüp diyar diyar kahveci geziyorsanız, Coffee Project’i listenize dahil edin. Ankara’da ders çalışmaya birebir kahveciler listesinde Coffee Project de yerini aldı bile. İncek şubesinde toplantılar ve eğitimler için ayrılmış 20 kişilik toplantı alanı ise iş hayatına yeni bir dinamik getirmek isteyen ekipler için ideal.

Coffee Project’in geniş bahçesinden bahsetmiştim, hem Emek hem İncek şubelerindeki bu geniş bahçelerinde cuma ve cumartesi günleri canlı müzik oluyor. Akşamları caz müzik dinleyerek bir şeyler içmek epey keyifli ve pandemi günlerinde sosyal mesafeli güzel bir seçenek. Etkinlikleri Instagram sayfalarından veya Lavarla Etkinlik Takvimi‘nden takip edebilirsiniz.

Coffee Project

Dışarıda kahve içmeyi ne kadar seviyorsam, evde kendime kahve hazırlamak da benim için bir o kadar büyük bir zevk. Coffee Project’in kendi kavurdukları taze kahvelerinden eve sipariş verip taze kahve lezzetini evimde de yaşamak vazgeçilmezlerimden. Ev için favori çekirdeğim El Mirador Orange Bourbon, arka plandaki sıcak çikolata lezzetini çok sevdim. Coffee Project çekirdek kahveleri online sipariş ile tüm Türkiye’ye ulaştırılıyor, aynı gün teslimat ise şimdilik Ankara, İstanbul ve İzmir’de mevcut.

Son Coffee Project ziyaretim sakin bir pazar sabahındaydı. Emek şubesinde caddeye bakan masalardan birine oturup filtre kahvemi yudumlarken Yüreğinin Götürdüğü Yere Git okuyordum. Türkiye’deki son pazarımda, uzun bir aradan sonra İstanbul’dan Ankara’ya gelmişken yanımda bu kitabın olması tesadüf olabilir mi?

Adresler:

  • Emek 8, Bişkek Caddesi, No:213, D:A, 06490 Çankaya/Ankara
  • Kızılcaşar Mahallesi, İncek Bulvarı, No:284, 06830 Gölbaşı/Ankara

Bugünlerde farklı mekanlarda çalışma arayışındaysanız Ankara’da Ders Çalışmaya Birebir Kahveciler listesi size göre.

Eliçe Kılıç
Çok gezerken çok okuyanlardan.

    Bir Cevap Yazın