Pusu'laEtkinlikFestival

Burn Sonance Festival’de bizleri neler bekliyor ?

Dünyaca ünlü birçok DJ’yi 14 saat kesintisiz olarak dinleyeceğimiz ve Ankara’nın uzun zamandır ihtiyacı olan festival açlığımızı giderecek Burn Sonance Festival‘e sayılı günler kaldı. Lavarla olarak “Sosyal Medya” sponsoru olduğumuz etkinlikte sizler için birbirinden farklı sürprizler hazırladık! Peki heyecanla beklenen bu festivalde neler olacak sırasıyla bakalım.

sonance - harita - lavarla

Ankara’nın içinde gizli saklı bir cennet olan, harikulade Mogan gölü manzarasıyla insanı büyüleyen Club Mirador‘da gerçekleşecek olan festival, müzikseverlere eşsiz bir müzikalite sunuyor. Dünyaca ünlü DJ’lerin yanı sıra sevdiğimiz Türk DJ’lerin karma performansları gün boyu kesintisiz şekilde devam edecek. Festival haritasında 12 numarada olan “Burn Ana Sahne”de müzik ziyafeti öğlen 12:00’da başlayacak ve gece 03:00’a kadar devam edecek.

Bunun yanında yazın bunaltıcı sıcaklarından kaçmak isteyenler için de havuz keyfi vaat ediyor. Havuzdan mahrum kalmamak için gelirken yanınıza mayolarınızı ve havlularınızı almayı unutmayın! 

Line-Up

Line-Up

 CHILL PARK

14 kesintisiz müzik olur da Chill Park olmaz mı? Haritada 9 numara olarak gördüğümüz alanda bizleri teras partilerimizden bildiğiniz “Bizbize Sessions” karşılıyor.

Son dönemlerde adını geniş kitlelere duyuran, Bizbize Sessions ile ortaklaşa yaptığımız teras partilerimiz bu sefer sizleri muhteşem Mogan Gölü manzarasında açık havada bekliyor olacak. Etkinlik boyunca ana sahne haricinde sizlere alternatif bir müzik keyfi sunacak.

Gece yıldızlar altında ve muhteşem Mogan Gölü manzarasında müziğin ritmini kaçırmayın deriz. Hatta yanınıza alacağınız şal ya da hırka sizi sıcacık ortama dahil edecektir. Unutmayın!

LAVARLA POP-UP BAZAAR

Chill Park’a geldiniz, Bizbize Sessions ile müziğin tadını çıkartıyorsunuz, o zaman sizleri Pop-Up Bazaar’ımıza da bekliyoruz.

pembe bulut fabrikasi-lavarla

Ürettiğimiz her şey, bizi gülümseten pembe bulutlardır mottosuyla yola çıkan Pembe Bulut Fabrikası Chill Park’ta birbirinden özgün ürünleri ile sizleri bekliyor olacak. Özel tasarım defter, yastık, kalemlik ve daha bir çok ürünü görmeden festivalden ayrılmamanızı tavsiye ederiz. Pembe Bulut Fabrikası ile ilgili daha fazla bilgi için buraya tık.

dreamcut-lavarla

Dreamcut Collection adından da anlaşıldığı gibi hayallerinin peşinden gidip bizlere sınırsız tasarımlar vaat ediyor. Broş denildiği zaman akla ilk gelen markalardan olan Dreamcut birbirinden renkli broşları ile bizlerle olacak. Daha fazla ürüne ulaşmak isterseniz buradan takip edebilirsiniz.

duygu seramik - lavarlaPop-Up Bazaar’da ve Art Work alanında bizi bekleyen bir diğer tasarımcı ise tarihi Ertuğ Pasajında Atölyesi bulunan, tasarımları ve seramik atölyeleri ile tanınmış Duygu Seramik.  Art Work alanında çamur ile uğraşmak, tasarım yapmak ve seramik ile ilgili bir çok bilgiyi öğrenmek için bu atölyeye katılmayı unutmayın!

renn-lavarla

Yöresel kumaşları günümüzün modern tekstil ürünleri ile buluşturan RENN, birbirinden renkli Tshirt’leri ile bizlerle olacak. Cepli tişört modasına farklı bir açıdan yaklaşan tasarımcı, kıraathane, kilim ve şark köşesi gibi yerlerde gördüğümüz kumaşlar ile aslında bunlar da yapılabilirmiş dedirtiyor. Cepli ürünleri seviyorsanız markayı buraya tıklayarak takip edebilirsiniz.

ART WORK

Tasarım ürünlere baktınız, şimdi sıra sizde! Art work alanımızdaki atölyelere katılarak kendi tasarımlarınızı yapabilirsiniz.

tosca-lavarlaTosca Art&Design, kurucuları olan Zerrin Saygılı Ulu ve Selin Saygılı’nın üretimlerini bir araya topladıkları, sergiledikleri ve yeni üretimler yaptıkları bir mekan olmasının yanı sıra, farklı sanatçıların kendi projelerini ve çalışmalarını üretme, sergileme imkanı bulabildikleri bir alan.

Art Work alanımızda iki farklı atölye ile aramızda olacak olan Tosca ekibi, bizlere festival ruhunu yaşatmaya geliyor. Hem “Maske” atölyesi hem de “Kağıt” atölyesi ile güzel müzik eşliğinde eğlenceli işler yapmamızı sağlayacaklar. Kağıt atölyesi ile atık kağıtlardan geridönüşüm bilincini ateşleyecek ve festivalin sosyal sorumluluğunu yaşatmış olacağız. Normalinden çok daha uygun fiyatlar ile saat başı isminizi yazdırarak bu iki güzel atölyeden istediğinize katılabilir, yaptığınız maskeyi festival süresince de kullanabilirsiniz.

Art Work alanında bulunacak olan diğer atölyenin sahibi ise yine Duygu Seramik!

Ve geldik son bölüme,

yoga-lavarla

Müzik ruhun gıdasıdır diyoruz ama ruhumuzu beslemenin farklı yolları da bulunuyor. Chill Park’ta her şeyden uzaklaşıp kendinizi dinlemek isterseniz sizleri gün boyunca Atölye Yolculuk ile ücretsiz Yoga seanslarımıza davet ediyoruz. Yoga hakkında birçok bilgi, Mogan gölü manzarasında açık havada yoga imkanı ve daha fazlası için atölyeye uğramayı unutmayın! 14 saat elektronik müzik dinlemek isteyebilirsiniz ama az da olsa yoga iyi gelebilir.

30 Ağustos’ta bizleri dolu dolu bir festival bekliyor, müzikal olarak bizleri tatmin etmenin yanında gündüz aktiviteleri ile bize özlediğimiz festival ortamını yaşatacak olan Burn Sonance Festival’i kaçırmayın!


Önemli Bilgi: Festival alanına ulaşmak isteyenler;

-Tunus caddesi Bilkent durağından festival alanına gidiş için saat başı (11.00 – 20.00),

-Festival alanından eve dönüşler için de gece 4.00 ‘e kadar kalkacak servisleri kullanabilirler.

-Servis ücreti kişi başı 6 tl olarak belirlenmiştir.

-Buna ek olarak Kite önündeki taksi durağından (4 kişi 35 tl) indirimli olarak festival alanına ulaşabilirsiniz. Dönüş için yine aynı imkanlardan faydalanabilirsiniz.


BURN SONANCE FESTIVAL ETKİNLİK SAYFASI

Serkan İzci
Lavarla Marka Temsilcisi | serkanizci@lavarla.com

Bir Cevap Yazın

Lavarla Aylık Bülten Etkinlik

Lavarla Şubat Bülteni

Herkese yılın ikinci ayından merhabalar! Öncelikle birkaç günlük gecikmeden ötürü kusura bakmayın lütfen. Bundan kaynaklı 10 civarı etkinliği bültenden çıkarmak durumunda kaldık ne yazık ki....

Lavarla Aylık Bülten Etkinlik

Lavarla Ocak Bülteni

Yeni yıldan herkese merhabalar! Umarız sağlıklı, bol etkinlikli ve Lavarla’lı, hepimiz için güzel haberlerle dolu, musmutlu bir yıl olur. Yılbaşı yorgunluğunu atabildik mi bakalım? Enerjiler...


Lavarla Aylık Bülten Etkinlik

Lavarla Aralık Bülteni

Yılın son ayından herkese merhabalar! Deprem, seçim, ekonomi, savaş, yaz, gündelik hayatlar derken yine geldik nasıl geçtiğini pek anlayamadığımız yorucu bir yılın daha sonuna. Umarız...