Pusu'laFestivalSporSponsorlu

Bilkent Sportfest ile gündüz spor, gece eğlence

Ankaralı spor tutkunları ve eğlence arayanlar için unutulmaz deneyim geri dönüyor. 14-15 Ekim’de Bilkent Center’da düzenlenecek Bilkent Sportfest ile coşku dolu anlar yaşamaya hazır olun. Sporla beraber büyüleyici eğlenceye hazır mısınız?

Festivalde neler var?

Bilkent SportFest yine bir spor cenneti olarak geliyor. Koşunun yanı sıra basketbol, okçuluk, masa tenisi, penaltı voleybol, dart ve teqball gibi farklı spor dallarında becerilerinizi sergileme şansını yakalayacak, ayrıca, sporcular arası dostluk ve rekabetin tadını çıkaracaksınız.

Bilkent Sportfest’in ilk gününde Sports International hocalarının düzenleyeceği toplu etkinlikler ve turnuva sonuçlarının açıklanmasının ardından ödül takdimleri gerçekleşecek. Festivalin ikinci günü ısınmayla başlayacak ve Bilkent Yol Koşusu startı verilecek, ardından ise ödüller sahiplerini bulacak. Basketbol, teqbol, okçuluk, penaltı, voleybol, masa tenisi,  mini tenis ve dart branşlarında ödüller sahiplerine kavuşacak. İkinci günün devamında yine Sports International hocaları, birbirinden özel toplu etkinliklerle sizlerle olacak.

Spor ve müzik birleşiyor

Bilkent Sportfest’te sadece sporla sınırlı kalmayıp eğlenceyi ve müziği de şehrine getiriyor. Sporun geniş yelpazesini keşfetme fırsatının yanı sıra Yüzyüzeyken Konuşuruz ve Tuğkan’ın  muhteşem performanslarına da tanıklık edeceksiniz. Spor ve müzik tutkunlarını bir araya getiren Ankara’nın en büyük festivallerinden birinde yer almaya çok az kaldı.

Eğlenceli etkinlikler, renkli stantlar festival alanında

Bu etkinlik sadece spor ve müzikle sınırlı değil elbette! Festival alanı, renkli stantlar, lezzetli yiyecek ve içecek seçenekleri ve daha birçok eğlenceli etkinlikle dolup taşıyor. Aileniz ve arkadaşlarınızla keyifli bir gün geçirmek için ideal bir ortam sunuyor. E-spor etkinlikleri ile interaktif eğlencenin tadını çıkarabilir, zumba ile sağlıklı kalmanın eğlenceli dünyasını keşfedebilir ve DJ performansı eşliğinde günün yorgunluğunu unutabilirsiniz.

Bilkent Sportfest, sadece Ankara’nın değil, Türkiye’nin en büyük spor ve eğlence etkinliklerinden biri olma yolunda ilerliyor. Sporun birleştirici gücünü ve müziğin coşku veren etkisini aynı anda deneyimlemek isteyen herkes için uygun bir ortam sağlıyor.

Bilkent Sportfest size; spor, eğlence ve müziğin muhteşem birleşimi ile dolu bir gün vaat ediyor. Bu büyülü etkinlik, sporun ve müziğin insanları bir araya getirme gücünü en üst düzeye çıkarıyor. Bilkent Sportfest her yaş grubundan ve her zevkten kişi için unutulmaz anılar biriktirmek ve büyülü bir deneyim yaşamak için bu etkinliği kaçırmayın.

Festivalin iki günlük kombine biletleri 600 TL, tek günlük biletler ise 350 TL. Biletler için tıklayın.

Bilkent Sportfest’e dair tüm bilgileri web sitesinden inceleyebilirsiniz.

Yazar: Anıl Küçükbabuccu

Şehrisevenler
Şehri sevenlerden gelenler. Lavarla'da yayınlanmasını istediğiniz yazılarınızı info@lavarla.com adresine mail atabilirsiniz.

    Yorumunuzu yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir