Pusu'laMekan

Barında Tek Başına Oturup İçmesi Keyifli Mekanlar

Bir takipçimiz tek başına gidip barında keyifle içebileceği mekanların bir listesini yapmamızı önermişti yüz yıl kadar önce. Fikrin de güzel olması sebebiyle kendisini kırmadık Lavarla ekibine sorduk: Hangi mekanların barında tek başına içmek size keyif verdi? Gerekçeleriyle birlikte işte sıralı listemiz. Müdavimi olduğumuz publar listemiz için buraya bakabilirsiniz.

June Pub

Caz müzikseverlerinin Ankara’daki uğrak yeri olmayı çok kısa sürede başaran June Pub, barında oturması en keyifli mekanlardan. Sakinlik arıyorsanız değil, tek başınıza müzik dinleyecekseniz ideal bara sahip. Sahne tam arkanızda kalıyor.

Adres: Yukarı Bahçelievler Mahallesi, No:, Azerbaycan Cd. No:115

Soul Pub

Müdavimi bol Soul Pub, Olgunlar’da haftanın her günü dolu olan mekanlardan birisi. Çalışanların hepsi güler yüzlü ve sıcakkanlı, yemekleri de lezzetli. Müdavim olduğunuzda her hafta aynı yüzleri görmeniz çok olası. Buranın barında oturmayı keyifli kılan ise kimsenin sizi rahatsız etmeyecek olması. Zengin alkol menüsü ve lezzetli yemekler de ekstrası.

Adres: Kavaklıdere mah. Olgunlar caddesi No:18

65B

65B, tek başına gittiğinde muhakkak saracak bir şeyler bulduğun keyifli bir mekan önerisi olarak listemizde. Playlistinin çok iyi olması, iyi müzikler çalması keyifli vakit geçirmeniz açısından bir avantaj.

Adres: Remzi Oğuz Arık Mahallesi, Bestekar Sk. No:65

The Celt Irish Pub

The Celt Irish Pub Instagram hesabından alınmıştır

Bahçelievler’deki bu sakin mekan, şehirden uzaklaşıp kendinizle kalabileceğiniz bir ortam yaratabildiği için listemizde. Salaş ve keyifli. Sevenler için tabi ki Guinness de var.

Adres: Bahçelievler Mahallesi, B, Prof. Muammer Aksoy Cd No:29

Amarillo

laankara.com adresinden alınmıştır

Her yaştan müdavimi olan, farklı yemekleriyle dikkat çeken bir mekan Amarillo. Konsepti farklı, yemekleri kaliteli. Müzikleri çok iyi. Sırf ortamı deneyimlemek adına bile tek başına barında oturabileceğiniz kaliteli bir mekan.

Adres: Kazım Özalp Mh, Kızkulesi Sokak No:20, GOP

Fatboy Bar&Grill

Ankara’da Yemek sitesinden alınmıştır.

Diva bar konseptini yaşatan Fatboy Bar and Grill, sadece rock tutkunlarına değil herkese hitap edebilecek samimi bir yer. En güzeli ise bar sandalyelerinin rahat olması. Tek başınıza gittiğinde rahat edebileceğiniz, müziği soft bir mekan.

Adres: Armada 2, Eskişehir Yolu

Elbette Ankara’da barında tek başına keyifle oturulan başka mekanlar da vardır. Bizden çıkanlar şimdilik bu kadar. Sizlerin tavsiyelerinizi yorum olarak bekliyoruz.

Lavarla
Ankara merkezli bir kültür-sanat ve kent oluşumu.

Bir Cevap Yazın

Cacao Reserve Mekan

Çekirdekten çikolataya Cacao Reserve

Hepimiz biliriz ki aşk ile yapılan her iş güzeldir. Cacao Reserve’ün hikayesi de mekanın sahipleri Hilal Hanım ve Soner Bey’in aşk hikayesine dayanıyor. Birliktelikleri esnasında...