Pusu'laMekanSponsorlu

Ankara’nın Yeni Beslenme Merkezi: Diyet Enstitü

Türkiye’nin en büyük diyet merkezlerinden birinin artık Ankara’da olduğunu biliyor muydunuz? Maidan’daki ofisinde yaklaşık 1 aydır hizmet vermeye başlayan çiçeği burnunda Diyet Enstitü’den bahsediyorum. Aşina olduğumuz diyet merkezlerinden farklı; ticarethaneye dönmemeyi amaçlayan, samimi bir ortamda beslenme alışkanlıklarınızı değiştireceğiniz bu orijinal mekânda klasik diyetisyen algınızın değişmesine hazır olun.

Diyet Enstitü; Dyt. Çağlayan Şahin Artantaş’ın kurucu ve yönetici diyetisyenliği eşliğinde branşlara ayrılarak profesyonel bir diyetisyen ekibiyle hizmet veriyor. Hastalıklarda beslenme, spor diyetisyenliği, anne ve çocuk diyetisyenliği ve kilo kontrolü branşlarında uzman diyetisyenlerle çalışan Enstitü ve ekibi; her hafta gelip bağımlı olmaya başlayan danışanlar yerine beslenmeyi öğrenen, kilo kontrolünü sağlayan bireylerle bir araya gelerek sadece Ankara’nın değil tüm Türkiye’nin diyet merkezi olmayı planlıyor. Aynı zamanda bir Enstitü olduğu için yakın zamanda diyetisyenlere ve bazen de danışanlara yönelik çeşitli eğitimler vermeyi planlayarak, burayı beslenme konusunda bir eğitim merkezi haline getirmeyi amaçlıyorlar.

diyet enstitu, diyetisyen ekip

Diyet Enstitü’ye başvurduğunuzda öncelikle hangi branştaki diyetisyenle çalışacağınız belirlenecek, tam teşekküllü bir hastaneden aldığınız kan tahlili sonucunda ölçümleriniz yapılacak, matbu bir liste yerine hayat tarzınıza uygun bir beslenme alışkanlığı edinmenize yardımcı olunacak ve motive edileceksiniz. Gerektiği durumlarda ise çözüm ortaklığı kurulan bir psikologdan destek alabileceksiniz. Ankara’da yaşamayıp Enstitü’den faydalanamayanlar için ise muazzam bir online diyet sistemleri var. Online diyet kapsamında yine hastanede yapılan bir tahlil eşliğinde, Skype görüşmeleri ve motivasyon desteğiyle Ankara dışında yaşayan danışanlar da bu Enstitü sayesinde sağlıklı beslenme alışkanlığı edinebilecek.

Yalnızca bireysel olarak değil kurumsal olarak da Diyet Enstitü’den destek almanız mümkün. Şirket personellerine beslenme eğitimi verdirmek isteyen kurumlar için kurumsal destek veren Enstitü, hem bireysel hem kurumsal çalışmalarında bilişsel farkındalığın bireyden bireye farklı süreçlerde oluştuğunu belirterek; danışanı rahatsız etmeden, hazır olduğu ana dek bekleyerek en doğru yer ve zamanda beslenme desteği vermeyi planlıyor.

diyet enstitu, maidan

Eğer siz de tanısı konulmuş hastalığınıza uygun beslenme şeklini henüz bilmiyor veya uygulayamıyorsanız, profesyonel veya amatör olarak ilgilendiğiniz spor dallarında beslenme desteği almayı düşünüyorsanız, hamilelik esnasında ve sonrasında beslenme eğitimi almak ayrıca çocuğunuzun nasıl beslenmesi gerektiğini öğrenmek istiyorsanız Diyet Enstitü ve profesyonel ekibine başvurabilirsiniz.  Diyet sonrası verdiğiniz kilolar neticesindeki durumunuzu veya hâlihazırdaki kilonuzu korumak istiyorsanız kilo kontrolü konusunda da yardım alabilirsiniz. Sizlere temas eden, samimi ve işinde iyi insanlarla karşılaşıp dilediğiniz desteği alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Adres              : Maidan İş ve Yaşam Merkezi, Mustafa Kemal Mahallesi, D Blok No:2   Çankaya/Ankara
Telefon            : 0312 557 67 67
WhatsApp        : 05326855040
Instagram / e-mail  / randevu

Elif Nida Görüş
Naif bir Ankarasever

  Bir Cevap Yazın  Lavarla - Cer Kapak Görseli | (Sadibey'den Alıntıdır) Mekan

  Ocak Ayında CerModern

  CerModern ‘den herkese merhaba! 2010 yılından beri, Ankara’daki büyük bir boşluğu elinden geldiğince doldurmaya çalışan, şehrin ilk modern sanat merkezi CerModern’in etkinliklerine daha yakından baktığımız...

  Lavarla - Cer Kapak Görseli | (Sadibey'den Alıntıdır) Pusu'la

  Aralık Ayında CerModern

  Evet bildiğiniz üzere geçen ay itibariyle yeni bir bültene başlamıştık. 2010 yılından beri, Ankara’daki büyük bir boşluğu elinden geldiğince doldurmaya çalışan, şehrin ilk modern sanat...