Pusu'laEtkinlik

Bizbize Sessions: Şehirde bi’ şeyler oluyor, farkında mısınız?

Lavarla ve Bizbize Organizasyon’un düzenlediği, Ankara’nın en yeni etkinliği en güzel manzaralı teraslarda gerçekleşiyor. Bizbize Sessions her etkinlikte çıtayı biraz daha yükseltiyor.
bizbize sessions lavarla 1

Bizbize Sessions profesyonel müzik eşliğinde, her seferinde başka bir terasta, herkesin ücretsiz katılabileceği bir dizi parti etkinliği. Müzik güzel, insanlar güzel, Ankara zaten hepimize güzel ve isteyene bu partide kafalar da güzel..!

bizbize sessions lavarla

Amaç Ankara’nın monoton gece hayatına ufak da olsa bir renk katabilmek. Sokakta içen ya da akşam dışarı çıkmayalım evde duralım diyen dostlarımıza alkolünüzü de alın gelin hep beraber eğlenelim diyoruz. Üstelik kaliteli müzik vadediyoruz!

bizbize sessions lavarla 3

Müzik direktörlüğünü Bizbize ekibinin yaptığı Session’larda birçok DJ birbirinden özgün “Playlistler”ini misafirlerimiz ile paylaşıyor. Genel olarak müzik akşam 21:00 civarı başlıyor ve gece 02:00’a kadar devam ediyor.

bizbize sessions lavarla 11

Ücretsiz olan etkinliklerimizi 15-20 günde bir farklı bir terasta, yerimiz dar olduğu için sadece davetliler ile gerçekleştiriyoruz.  Davetli olmak ise çok zor değil, sosyal medya hesaplarımızı takip etmeniz yeterli, zaten bir tanıdığının bir tanıdığı şekilde uzuyor davetli liste de. Yine de her seferinde farklı kişilerin de olmasını, yeni insanlarla tanışmayı ve onların da bu etkinliği deneyimlemesini istiyoruz.

Bir Session ise tam olarak şöyle geçiyor:

“Bizbize Sessions” ve “Lavarla” hesaplarını takip ederek, sessions görseli paylaşıldığında adınızı kapıya yazdırarak muhteşem bir manzara ve kaliteli müzikler eşliğinde yeni dostlukların keyfini çıkartabilirsiniz..

<Bu içeriğin tüm hakları lavarla.com’a aittir. İletişim için infp@lavarla.com>

Serkan İzci
Lavarla Marka Temsilcisi | serkanizci@lavarla.com

Bir Cevap Yazın

Pusu'la

Woodlife Sweden in Turkey

Woodlife Sweden in Turkey, ahşap mimari üzerinden sürdürülebilir kalkınma ve iklimsel etkinin azaltılması konusunda farkındalık yaratmak amacıyla; şehir planlama, mimarlık ve tasarım disiplinlerinden profesyonelleri bir...


Lavarla - EFF 2021 - Kapak Görseli - Cemil Şov Pusu'la

9. Engelsiz Filmler Festivali

Kültürel yaşama eşit katılımın sağlanması amacıyla hayata geçirilen ve Puruli Kültür Sanat tarafından bu yıl 9. kez düzenlenecek Engelsiz Filmler Festivali, 11 – 17 Ekim...

Pusu'la

Lavarla Ekim Bülteni

Resmi sezon açılışlarından selamlar herkese! Pandemiden ötürü 16 aylık bir ayrılığın ardından hatırlarsanız geçen ay nihayet sahalara dönebilmiştik. Keyifli bir eylülün ardından ise sıra geldi...