Pusu'laEtkinlikTasarım

Ankara artık “Popuplayacak”

Ankara’da alternatif hayatın var olduğunu duyurma iddiasıyla çıktığımız bu yolda, tamamı tasarımcılardan oluşan Tasarım Kafası Ankara ekibi ile güçlerimizi birleştirerek düzenlediğimiz Pop Up La Tunalı etkinliği ile Ankara’ya alternatif bir tasarım pazarı kazandırdığımız için mutlu ve gururluyuz!

pop up la (2)

Mottosu “tasarımcı kazansın, kazansın ki üretsin” olan etkinlik Voodoo Blues Bar’ın bahçesinde alternatif bir tasarım market olarak tasarlandı ve 16 tasarımcıya ev sahipliği yaptı. Ayrıca etkinlikte ODTÜ Pati Dostları’nın yaptığı satışlar ile sokak hayvanlarının veteriner masraflarına destek sağlandı.

pop up la (1)

Markete gelen misafirler iki gün boyunca hem indirimli alışveriş yapma hem de müzik direktörü Bizbize Organizasyon’un birbirinden güzel müzikleriyle kafa dağıtma ve stres atma imkanı buldu.

pop up la- bizbize

pop up la (4)

Etkinliğin amacı tasarımcılarla Ankaralıları sıcak bir ortamda bir araya getirmek ve tasarımcıdan komisyon almadan üretim sürecini teşvik edebilmekti. Pop Up La serisinin ilk ayağı olan etkinliğe ilgi ise beklenenin oldukça üzerindeydi.

Hem tasarımcılar hem de misafirlerden gelen olumlu geri dönüşler, Ankara’nın ihtiyacı olan alternatif etkinliklerin hem üretici hem de tüketici yararına yapılmasının önemli olduğunu bir kere daha kanıtlamış oldu.

gossip box- pop up la

Etkinlik boyunca gelen misafirler ve tasarımcılar anonim olarak söylemek istediklerini “Gossip-Box”a yazdılar. Çok güzel ve eğlenceli dedikodular vardı ama malesef hepsini yayınlayamıyoruz =) Sizler için seçtiklerimizi aynen yazıyoruz;

*Ortam çok güzel, müzikler çok güzel, dayımın oğlu nişanlanıyor gitmem lazım!

*Çok manyaksınız =)

*Tasarımcı dostu Pop Up la, çok yaşa!

*Allahım ne kadar da harika bir etkinlik!

*Cebi tek satsan nolurdu Serkan!?

*Ben güzel kızlara geldim =) 

*Ne dedikodusu ayol! Pek güzel yürekli insanlar=) Nice pop up lara!

*Mahal’in tasarımları çok güzel!

*Okuldan kaçtım

*Daha çok hayvan olsaydı keşke <3

*Biraz seçici ol lütfen

*Popuplamak çok eğlenceli!

*Ananıda al gel! Anneler günü kutlu olsun

*Suratsız değil güleryüzlü tasarımcıların pazarı. Hepiniz çok yetenekli ve harikasınız.Böyle şeylerin daha çok olmasını isteriz. Başarılar!

*Bence berk çok tatlı!

*Baya para harcadık

*Bira niye bedava değil?

*Duygu Seramik, geldi gönlümün efendisi! <3

*Ay ne güzel ORTAAAM!

*Tütülü tişört alın bana=(

*Eylül çok şirin değil mi ?

*İsmi üzerinde bir oturup iki düşündüğümüz Pop Up La market pazarı gönlümüzde bir yangın yaratarak çevremizdeki bir çok kişiyi ateşlendirdi. Gerek hawai müzikleri gerek baldan tatlı sıcakkanlı, girişken organizasyoncuları ile bizlere “Bundan sonraki etkinlik ne zaman, nasıl ve nerede olacak?” sorusu sorduran bu güzel ekibin başarılarını tez zamanda görmek dileğiyle! C.V.

Ve tabiki Pop Up La videosu;

Önümüzdeki günlerde Lavarla ve Tasarım Kafası Ankara ekibi “Popuplamaya” devam edecek, sıradaki etkinlikler için takipte kalın!

Serkan İzci
Lavarla Marka Temsilcisi | serkanizci@lavarla.com

Bir Cevap Yazın


Lavarla Aylık Bülten Etkinlik

Lavarla Haziran Bülteni

Belki yağmurlu bir haftayla karşı karşıyayız ama yazın ilk ayı hazirandan herkese merhabalar! Neler yaptık bakalım çılgın mayıslarda? Adının hakkını verebildik mi? Ankara’da yaz sezonuna...